Naast de specifieke berichten op onze sociale media en website willen we de Ridderkerkse samenleving iedere twee weken in een beknopte nieuwsbrief informeren over onze politieke activiteiten, status van standpunten en meer...
06-06-2025 | Pinkstermarkt
Zaterdag streek de jaarlijkse Pinkstermarkt weer neer in het centrum van Ridderkerk. De dag begon helaas met veel neerslag waardoor het aantal bezoekers niet groot was. Gelukkig klaarde het later op de dag op en wisten nog vele duizenden bezoekers de weg naar de Pinkstermarkt te vinden. Ook was er tot laat op de avond een muzikaal programma. Meerdere fractieleden van Partij 18PLUS hebben de Pinkstermarkt bezocht.
09-06-2025 | Petitie tegen nieuw AZC
Partij 18PLUS is een petitie gestart waarin inwoners van Ridderkerk aan kunnen geven dat ze TEGEN de komst van een nieuw AZC zijn. Twee eerdere petities van Partij 18PLUS over het stoppen van de proef met eenrichtingsverkeer op de Sint Jorisstraat uit 2016 en geen oeververbinding tussen Ridderkerk en Krimpenerwaard uit 2019 hebben beide hun vruchten afgeworpen. Laten we hopen dat deze nieuwe petitie ook zijn vruchten af zal werpen.
De petitie TEGEN een nieuw AZC is hier te vinden. Onderteken hem vandaag nog en breng andere Ridderkerkse inwoners op de hoogte van de petitie. Vergeet na de ondertekening niet om de ondertekening te bevestigen via de ontvangen e-mail. E-mail niet ontvangen? Wellicht is de e-mail in de map 'ongewenste e-mail' terecht gekomen.
10-06-2025 | Inschrijving nieuwe koopwoningen geopend
Aan de Kievitsweg worden 20 nieuwe betaalbare koopwoningen gebouwd. Vandaag is de website gelanceerd waar Ridderkerkse woningzoekenden hun interesse aan kunnen geven. Naar aanleiding van het voorstel van Partij 18PLUS krijgen Ridderkerkers extra punten ten opzichte van geïnteresseerden van buiten Ridderkerk. Ben je op zoek naar een betaalbare koopwoning in Ridderkerk kijk dan snel op woneninhetdoncksehof.nl.
14-06-2025 | Familiedag bij v.v. Rijsoord
Een voetbaltoernooi voor jong en oud, sportief en minder sportief, gekleed in de meest uiteenlopende outfits. Dat is Familiedag bij v.v. Rijsoord. Net als voorgaande jaren waren raadsleden, fractieondersteuners en wethouders van Partij 18PLUS te vinden op het sportpark en op het voetbalveld. Voor hen gold, meedoen is belangrijker dan winnen!
16-06-2025 | Vragen over verkeersveiligheid
Raadslid Jeroen Sluimers heeft schriftelijke vragen aan het college van burgemeester en wethouders gesteld over de verkeersveiligheid in een aantal delen van Ridderkerk. Partij 18PLUS maakt zich zorgen dat oplossingen die nu bedacht worden niet bijdragen aan het bevorderen van de verkeersveiligheid. De vragen zijn hier te lezen.
Hoe staat het met... Kantoren die (lang) leegstaan laten verbouwen tot (starters)woningen.
Eindelijk lijkt er witte rook te zijn met betrekking tot de toekomst van het vervallen Rabobankpand. De huidige eigenaar heeft het pand verkocht aan Herkon projectontwikkeling, de overeenkomst is reeds getekend. Herkon is voornemens het huidige gebouw te slopen en een nieuw appartementencomplex terug te bouwen. Partij 18PLUS juicht deze ontwikkeling van harte toe!
Activiteiten wethouders
De wethouders zijn ook weer op pad geweest. Benieuwd naar de verschillende bezoeken? Neem een kijkje op hun sociale media:
Henk: LinkedIn / Instagram / Facebook
Fleur: LinkedIn / Instagram / Facebook